Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. Undefined

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Viso

Kainos su mokesčiais

Peržiūrėti krepšelį Apmokėti

 

Per amžius moterys lepinosi aromatiniais aliejais. Kvapai - viena stipriausių gundymo ir viliojimo priemonių, ne veltui sakoma: „Kas valdo kvapus, tas valdo žmonių širdis". Tačiau kvapai gali ne tik gundyti, bet ir gydyti.


Aromaterapija - tai eterinių bei augalinių aliejų naudojimas fizinėms ir dvasinėms ligoms gydyti, taip pat jų profilaktikai. Aromatiniai kvapai gali turėti įtakos emocijoms, elgesiui, jausmams, atminčiai, o į odą įtrinami aromatiniai aliejai daro odą švelnią ir sveiką, ją maitina ir suteikia drėgmės.

 

Jau senovės Egiptiečiai žinojo apie gydomąsias augalų galias. Pirmieji augalų, jų aliejų ir kvapų gydomąsias savybes aprašė senovės egiptiečiai. Būtent jie išrado distiliacijos - garinimo metodą ir taip išgaudavo iš augalų reikiamus ekstraktus bei natūraliuosius aliejus. Gautomis medžiagomis egiptiečiai gydė ir balzamavo faraonus. Egiptiečiai naudodavo augalų ekstraktus ar eterinius aliejus ir bandydami suteikti energijos bei jėgų piramidžių statytojams: masažuodavo juos ar duodavo uostyti energijos suteikiančio augalų mišinio.

 

Vėliau fitoterapijos (gydymo augalais) žinias plačiai pradėjo taikyti ir senovės kinai, persai, graikai bei romėnai. Romėnai aromatinius aliejus naudojo masažams, vonioms, graikai juos degino. Tačiau XIX amžiuje natūralių augalų galios buvo primirštos, nes pramonės revoliucija atvėrė naujas dirbtinių ekstraktų gamybos galimybes. Vis dėlto natūralios gamtos dovanos visuomet viliojo grožio pasaulyje dirbančius žmones. Augalų ir aromatų gydomosiomis galiomis ypač susidomėta prieš keletą dešimtmečių. Mokslininkai kūrė naujus veiksmingus ir natūralius preparatus, galinčius grąžinti odai grožj ir jaunystę.

 

Naudojimas:

- kvėpinti patalpas (naudojant aromatizuojančias lempas ir įlašinant į vandenį plaunant),

- kvėpinti apatinius drabužius ir patalynę (aromatinių sausųjų kvepalų principu - įdėti aliejaus prisotintą vatos gabalėlį į maišelį su mažomis skylutėmis ir padėti į patalynės spintą/dėžę, arba įlašinti keletą lašų į vandenį skalaujant patalynę). 

- aromatinės vonios (skirtingi mišiniai pagal pageidavimą).

- naudoti kaip kvepalus

- masažams (tereiks kelių lašų įlašinti į masažinį aliejų).

Aromatizuotus aliejus galima naudoti ir savarankiškai. Jų perkama atskirai ir dedama į kremus, gelius, kaukes ir kt. Priemones. Nuostabu maudytis vonioje pridėjus El- baraka aromatinių aliejų. Kūno, veido ir plaukų priežiūra namų sąlygomis yra kur kas veiksmingesnė.