Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. Undefined

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Viso

Kainos su mokesčiais

Peržiūrėti krepšelį Apmokėti

 

EL-BARAKA ALIEJŲ FABRIKAS

Sveikiname Jus apsilankius „El Baraka“ bendrovės, vienos iš didžiausių Egipte natūraliųjų aliejų gamintojų, svetainėje. Mes Jums siūlome išskirtinės kokybės produktų, gaminamų  iš gamtinių komponentų: medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių ir žolelių arbatų ir kt. Pasirūpinkite savo grožiu ir sveikata!
Egipto fabrikas „El Baraka“ pradėjo savo veiklą 2002-aisiais metais ir nuo to laiko, gamindamas aukščiausios kokybės natūralius nerafinuotus augalinius aliejus, pelnė pirkėjų pasitikėjimą ir pripažinimą.


Mūsų fabriko aliejai gaminami šaltojo spaudimo būdu, todėl išsaugomos visos naudingosios produkto medžiagos ir savybės, taip reikalingos žmogui. Nė viename "El Baraka" produkte nėra genetiškai modifikuotų organizmų. Visos aliejų rūšys atitinka aukščiausius reikalavimus ir standartus. Augalinio aliejaus vertę daugiausia lemia žaliava, iš kurios gaminami aliejai. Didžioji dalis „El Baraka“ fabriko aliejų gaminama iš specialiose plantacijose išaugintų sėklų, turinčių „Bio“ ir „Organic“ sertifikatus, kurie patvirtinta žaliavos kokybę ir ekologiją.


Šiandien mūsų produkcijos asortimentą sudaro daugiau kaip 30 augalinių ir eterinių aliejų.

Natūralieji „El Baraka“ bendrovės aliejai – tai, kas geriausia iš gamtos, kas geriausia Jums! Juodųjų kmynų aliejus, simondsijų aliejus, kokosų aliejus, ricinos aliejus, migdolų aliejus, sezamų aliejus, salotų (latukos) aliejus, gražgarsčių aliejus, sėmenų aliejus, alavijų gelis, rozmarinų eterinis aliejus, mairūnų eterinis aliejus, šalavijų eterinis aliejus - tai tik nedidelė dalis aliejų, kuriuos galime Jums pasiūlyti! Esame įsitikinę, kad net pačio reikliausio kliento lūkesčiai bus pateisinti.

„El Baraka“ fabriko produkcija sertifikuota pagal trijų šalių: Egipto, Rusijos ir Vokietijos standartus. Mūsų internetinėje svetainėje rasite daugybę sertifikatų, patvirtinančių produkcijos kokybę: